kontakt

-Experter på rullande fritid-

@

Leif, VD Försäljning
leif.p@forsbergsfritidscenter.se

Martin, Försäljning, märkesansvarig
martin.p@forsbergsfritidscenter.se

Christoffer, Försäljning
christoffer.k@forsbergsfritidscenter.se

Joakim, Tillbehör- reservdelsansvarig
joakim.h@forsbergsfritidscenter.se

Bosse, Kundmottagare verkstad
bo.p@forsbergsfritidscenter.se

Hampus, Kundmottagare verkstad
hampus.j@forsbergsfritidscenter.se

Andreas, Ekonomi, marknad
andreas.p@forsbergsfritidscenter.se

kontaktformulär

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor eller vill ha priser på någon produkt.

adress & karta

Kalmar Husvagn & Fritid AB
Fölehagsvägen 1
392 39 Kalmar
Tel 0480-889 44
kalmar@husvagnofritid.se


GPS
WGS84: N 56° 40.6556', E 16° 19.0353'
Decimal: 56.6776, 16.3173

Våra varumärken